bidul.studio

O NAS / KONTAKT

1.jpg

Nazwa
Marki pochodzi od potocznego słowa, skrótu: Dom dziecka, Sierociniec. Mimo tego, że nasza nazwa jest często negatywnie odbierana czy też stawiana w złym świetle, nie chcemy jej zmieniać - nasze miano jest silną stroną BIDULA.

Historia
Marki odzieżowej BIDUL ma swoją historię. Jej twórca trafił do domu dziecka w 1998r. gdzie przebywał przez niemal 15 lat. W 2012r. zaczął nowe, samodzielne życie. Tak jak każdy, nigdy nie chciał, aby przypinano mu metkę z napisem „BIDUL”. Z czasem nabrał dystansu do swojej historii i zaczął doceniać to, czego się nauczył i co osiągnął. Potem zrodził się pewien pomysł, którego owoc chcemy Wam przedstawić. Uogólniając, nie chodzi tu tylko o logo na piersi i wypromowanie go, ale o chęć trafienia do ludzi z pasją i nadzieją znajdujących się w podobnej sytuacji, którzy jednocześnie określają charakter i grupę potencjalnych (pierwszych) klientów.

Cel
Nie jest przypominanie czy budzenie negatywnych emocji bądź wspomnień, wręcz przeciwnie – DUMA, Z KTÓRĄ MOŻESZ SIĘ NOSIĆ, nie zapominając o przeszłości.

Kontakt
bidulprojekt@gmail.com

Sprawdź
Instagram

Odzież
Bidul #2 , Bidul #1

Projekty
Komiks x Tornister

Podopieczni
Ania / Asia,

Współpraca
Milena Stańczak