bidul.studio
droga.jpg

Bidul #2

Rola Grafik Tomasz Manowski Foto Milena Stańczak / Temat Życie


Dłoń na środku z ukrytym logiem bidula mówi o tym, że trzymamy w swoich dłoniach nasze życie. Ważne jest, aby dbać o nie, by nie uciekały nawet najdrobniejsze elementy z naszych pięknych lat. Abyśmy pamiętali o innych, nie tylko w potrzebie. Pokazana na projekcie dłoń nie jest idealna. Narysowana została w taki sposób, by uświadomić, że każdy z nas nie jest bezbłędny w swoim życiu, a mimo to jesteśmy coś warci. Każdy z nas ma w sobie skarb. I choć każdy jest inny, to dużo nas łączy i odwrotnie - mimo, że jesteśmy podobni, to przecież tyle nas różni.

dlon.png
 

Rola Grafik Tomasz Manowski, Foto Milena Stańczak / Temat Droga


Projekt z napisem na dole bidul mówi nam, że każdy zaczyna od tego samego momentu swojego życia i każdy z nas wybiera swoją ścieżkę. Na początku oczywiście rodzice nam pokazują co jest dobre i co złe oraz kierują, którędy powinniśmy iść, by nie popełniać ich błędów, żebyśmy dążyli do celów i je realizowali. Największą dumą dla rodziców jest sytuacja, w której dziecko spełnią się w domu i wiąże pasję z pracą.

droga.jpg
 

Rola Grafik Tomasz Manowski, Foto Milena Stańczak / Temat Classic


Koszulki powstały, żeby ludzie mogli się identyfikować z miejscem jakim jest bidul oraz mieli poczucie, że pomagają w słusznej inicjatywie. Wchodzą w ten sposób w interakcje z młodzieżą z placówek, pokazując im, że są równi i istnieje jeden świat. Nie ma ludzi lepszych i gorszych. Każdy projekt ma swoją indywidualna historię. Nie jest to zwykły nadruk na koszulce, a symbol, który ciężkim zmaganiom nadaje sens oraz napawa dumą tego, kto te ciuchy nosi.

classic.jpg
 

Rola Grafik Tomasz Manowski, Foto Milena Stańczak / Temat Bidul

bidulxclasic.jpg